Kurzy plavání pro mateřské školy i speciální centra

HRY ve vodě

Každý rok se z médií dovídáme o utonulých dětech a je nám to moc líto, proto za Vámi přicházíme s naší nabídkou kurzů plavání pro děti z mateřských škol:

NOVÝ BAZÉN:

  • 7,36 X 3,63 X 1,43 metrů
  • slaná voda 30°C
  • rodinné klidné prostředí
  • protiproud, skluzavka

Kurzy plavání pro mateřské školy i speciální centra

Předpokládat, že se při dnešním způsobu života dítě nesetká s vodním prostředím by bylo silně iluzorní. Jestliže dítě neumí plavat, tak v tomto okamžiku mu jde o život na rozdíl od jiných sportovních aktivit. Plavání má nezastupitelné místo v životě každého jedince, ať je vykonáváno na úrovni rekreační, závodní nebo ze zdravotních důvodů. Všechny tyto oblasti chceme svou činností obsáhnout. Podmínkou však je, že musí většina obyvatelstva „umět plavat„!

Naše výuka probíhá pod odborným vedením cvičitelky plavání a vodní záchranářky. Lekce trvá 45 minut a je vedena hravou, nenásilnou formou. Děti se postupně otužují a seznamují s vodou pomocí říkanek. Začínají si osvojovat plavecké dovednosti, orientaci ve vodě a dále osvojení základních plaveckých dovedností, která postupuje do výuky plavání. Nejdůležitější metodou při aktivitách dětí je hra a motivace veškeré pohybové činnosti, protože při hře voda není nepříjemným prostředím.

Bazén v našem BC Lachtánek má hloubku 1,43 m a proto je výuka směřována na hlubokou vodu, kdy má pro děti větší uplatnění, během výuky mají děti plavecké pomůcky, které jim usnadňují udržet se na vodě a pohybovat se po bazéně bezpečně a zároveň si osvojit základní plavecké dovednosti.

Kurzovné je nejoptimálnější volit na bloky po 10 lekcích během pondělí a pátku dopoledne od 8,30 hodin. Kurz může probíhat od 6 do 10 dětí, kdy je cvičitelka plavání s dětmi ve vodě a po celou dobu 45 minutové lekce vede výuku pomocí říkanek a plaveckých pomůcek, kterých máme na bazéně mnoho, kromě běžných plaveckých pomůcek máme zabudovaný protiproud, který je také možno využít při výuce.

Kurzy plavání pro mateřské školy i speciální centra Dále nabízíme možnost natočení zážitků z plavání pro rodiče i MŠ jako dárek od našeho Baby clubu.

KURZOVNÉ NA 10 LEKCÍ pro dítě:
( v ceně kurzovného je započítaný teplý nápoj pro dítě a malá svačina )

6 dětí v kurzu - 1 300,00 Kč
7 dětí v kurzu - 1 200,00 Kč
8 dětí v kurzu - 1 100,00 Kč
9 dětí v kurzu - 1 000,00 Kč
10 dětí v kurzu - 1 000,00 Kč

Bližší informace je možno získat na našich internetových stránkch a nebo se přijít podívat na naší výuku přímo do našeho Baby clubu Lachtánek od pondělí do čtvrtka od 15,00 do 18,00 hodin, kdy probíhá výuka plavání dětí bez doprovodu rodičů.

Věřím, že Vás naše nabídka zaujme a Vy budete s dětmi z Vaší mateřské školky navštěvovat naše kurzy plavání, abychom zabránili statistikám o utonulých dětech.

Word dokumentPřihláška plavání Lachtánek.docx
10,24 kB
Word dokument
Word dokumentNabídka pro mateřské školky 2011.doc
2 101,76 kB
Word dokument
 

KURZY PLAVÁNÍ PRO HANDICAPOVANÉ

Radostná hra ve vodě na uvolnění celého těla a správného nácviku dýchání i polohování ve vodě s nácvikem nadlehčení pocitu ve vodě. Jednotlivé lekce či koncepce celého kurzu se odvíjí od handicapu, který je předem dohodnut s instruktorkou plavání, která se seznámí dále se zdravotním stavem i možnostmi jak nadlehčení ve vodě využít pro správný a spokojený pocit ve vodě, který je pro všechny velice příjemný a stále přirozený, protože v prenatálním vývoji pro nás vodní prostředí bylo samozřejmé a nadlehčení vody umožní všem důkladné protažení uvolnění napnutých svalů, ale i osamostatnění tam, kde nám to jiné prostředí nedovolí.


Kurzy i ceny dle individuální dohody

INDIVIDUÁLNÍ PLAVÁNÍ

Nabízíme možnost individuální výuky pro dětí od 6 měsíců věku do 10 let. Jde o individuální výuku pro dítě a oba či jednoho rodiče. Výuka v bazénu je 30 až 45 minut dle věku dítěte a 60 minut pobyt v šatně a v miniherničce, kde je možnost zakoupení drobného občerstvení a ohřátí jídla v mikrovlnné troubě. K dispozici máte vlastní šatnu se sprchou a WC. V bazénu jste sami s dítětem a instruktorkou.


Kurzy dle individuální dohody.

Ceny: dle dohody

RODINU ČI SOUROZENCE

Nově dále nabízíme individuální sourozenecké kurzy - tzn. oba sourozenci najednou (není podmínkou oba rodiče) s instruktorkou, která Vám ráda pomůže s druhým dítětem. 40 minut je výuka v bazénu a 60 minut pobyt v šatně a v miniherničce, kde je možnost zakoupení drobného občerstvení a ohřátí jídla v mikrovlnné troubě. K dispozici máte vlastní šatnu se sprchou a WC. V bazénu jste sami s dětmi a instruktorkou.


Kurzy dle individuální dohody.

Ceny: dle dohody

2010 © Copyright Baby Club Lachtánek | Všechna práva vyhrazena | All rights reservedDesign by Jean la Taupe