Další aktivity v bazéně

FOTOGRAFOVÁNÍ POD VODOU

Zaznamenáme Vaše děti pod vodou ve spolupráci s profesionálním fotografem JAM (Jaromír Antoš) během lekcí plavání. Vybrané fotografie si poté vyberete na místě po fotografování a my Vám je dodáme zpracované přes úschovnu do tří týdnů. Tištěné fotografie ve formátu 10x15cm budou k vyzvednutí na repcepci.

Ceny fotografií:
3 záběry - 650 Kč
Každá další fotografie +100 Kč. Osmá fotografie zdarma.

Nadstandardní formát 60x40 +350 Kč.

Fotografovat budeme v neděli 26.listopadu 2017 od 9 hodin. Nutná rezervace předem.

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

Využijte možnosti zakoupit svým blízkým dárkový poukaz BC Lachtánek. Hodnotu poukazu si zvolíte sami, tento dárkový certifikát lze využít na kurzy plavání, cvičení i další aktivity pořádané naším klubem. Dárkový certifikát Vám připravíme dle Vaší objednávky a poté si ho můžete u nás na recepci Baby clubu Lachtánek vyzvednout.NATÁČENÍ POD VODOU V BABY CLUBU LACHTÁNEK

Chcete mít krásný dárek v podobě natáčení Vašich dětí pod vodou a zároveň památku na okamžiky strávené s dětmi na lekcích plavání? Proto jsme pro Vás připravili natáčení pod vodou a zpracování na DVD nosič. Ukázkové video můžete shlédnout na ww.youtube.com/user/danazabranska nebo na recepci Baby clubu Lachtánek.

V bazéně může být celá rodina nebo jen rodič s dítětem nebo dětmi.

V bazéně bude natáčení s přípravou trvat 20 minut, kdy budete v bazéně pouze Vy s instruktorkou a kameramanem a z celkových natočených záběrů poté zpracujeme 3 až 5 minutové video, které zachytí veškeré okamžiky Vašich dětí a Vás při hře ve vodě.

ZPRACOVANÉ DVD dostanete do 14 dnů na hodině plavání!!!

VSTUP:
100,00 Kč

CENY:
1 dítě - 800 Kč
sourozenci s rodičem - 1 000 Kč

2010 © Copyright Baby Club Lachtánek | Všechna práva vyhrazena | All rights reservedDesign by Jean la Taupe