Plaváni pro dospělé

DALŠÍ AKTIVITY

Čeká na Vás slaná voda teplá cca 30°C a příjemné relaxační prostředí(s podvodním osvětlením)bazénu 7,3 x 3,6,x 1,4 s možností využití protiproudu k plavání. Možnost zapůjčení plaveckých pomůcek či CD s relaxační hudbou.

MAXIMÁLNĚ 10 návštevníků !
Nutno OBJEDNAT !!


CENY PRONÁJMU: DLE DOHODYNATÁČENÍ POD VODOU V BABY CLUBU LACHTÁNEK

Chcete mít krásný dárek v podobě natáčení Vašich dětí pod vodou a zároveň památku na okamžiky strávené s dětmi na lekcích plavání? Proto jsme pro Vás připravili natáčení pod vodou a zpracování na DVD nosič. Ukázkové video můžete shlédnout na ww.youtube.com/user/danazabranska nebo na recepci Baby clubu Lachtánek.

V bazéně může být celá rodina nebo jen rodič s dítětem nebo dětmi.

V bazéně bude natáčení s přípravou trvat 20 minut, kdy budete v bazéně pouze Vy s instruktorkou a kameramanem a z celkových natočených záběrů poté zpracujeme 3 až 5 minutové video, které zachytí veškeré okamžiky Vašich dětí a Vás při hře ve vodě.

ZPRACOVANÉ DVD dostanete do 14 dnů na hodině plavání!!!

VSTUP:
100,00 Kč

CENY:
1 dítě - 800 Kč
sourozenci s rodičem - 1 000 Kč

FOTOGRAFOVÁNÍ POD VODOU

Zaznamenáme Vaše děti pod vodou během lekcí plavání. Vybrané fotografie si poté vyberete z připavených fotoindexů a my Vám je dodáme zpracované.


Fotografie zpracovává jedenkrát za 3 měsíce ve vypsaných kurzech fotoateliér JAM Jaromír Antoš
5 fotografií dle vlastního výběru na CD 550Kč.

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

Využijte možnosti zakoupit svým blízkým dárkový poukaz BC Lachtánek. Hodnotu poukazu si zvolíte sami, tento dárkový certifikát lze využít na kurzy plavání, cvičení i další aktivity pořádané naším klubem. Dárkový certifikát Vám připravíme dle Vaší objednávky a poté si ho můžete u nás na recepci Baby clubu Lachtánek vyzvednout.

2010 © Copyright Baby Club Lachtánek | Všechna práva vyhrazena | All rights reservedDesign by Jean la Taupe